Podróże firmowe

Podróże firmowe

Zapraszamy Twój zespół, partnerów biznesowych i pracowników.

Mikroturystyka

Regionalne podróże tematyczne

Warsztaty

Inspirujemy, integrujemy z ludźmi pełnymi pasji, nabywamy nowe umiejętności

Slow

Wyjątkowe noclegi, konferencje w uroczych miejscach

Kuchnia

Stawiamy na dobrą kuchnię od tradycyjnej po nowoczesną

Eko i zrównoważony rozwój

Pracujemy z lokalnymi wytwórcami i dostawcami. Stawiamy na polskie produkty.

Klimat tworzą ludzie

Nasz zespół z wyjątkowymi ludźmi w regionie wykreuje idealne spotkanie

REGIONALNE PODRÓŻE TEMATYCZNE

Polska ma ogromny potencjał, który warto wykorzystać podczas planowania i organizacji wyjazdów incentive, spotkań firmowych i konferencji. Na pierwszy plan wysuwa się położenie geograficzne zapewniające ogromną różnorodność, świetnie przygotowana baza hotelowa i konferencyjna oraz mnogość oferowanych atrakcji.

Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław oraz ośrodki w głównych bazach turystycznych w górach, nad morzem i na Mazurach
Świetnie, ale nasza propozycja sięga dalej.Dostrzegamy ogromny potencjał polskich regionów i proponujemy wyjazdy motywacyjne poza utartym szlakiem, wyruszając w głąb polskich regionów.

Zabierzemy Was:

 • do polskich winnic i browarów na degustacje, pikniki, kursy czy winobranie
 • do polskich zamków, by w nich zamieszkać choć na chwilę, przeżyć emocjonującą przygodę, polecieć balonem,
 • na górskie szlaki, w mniej znane rejony by spędzić noc w ciekawej agroturystyce, spróbować lokalnej kuchni, upiec chleb czy lepić pierogi z gospodynią, wybrać się na grzyby i ryby,
 • na spotkanie z lokalnymi artystami,
 • do tajemniczych podziemi sztolni czy kopalń,
 • na piknik obfitujący w lokalne specjały.

We wszystkich wymienionych lokalizacjach, oprócz sprawdzonych już miejsc, takich jak świetnie przygotowane hotele konferencyjne, proponujemy niekonwencjonalne miejsca na nocleg i konferencje:

 • postindustrialne obiekty przekształcone na hotele i sale konferencyjne,
 • budynki muzealne i wystawowe,
 • skanseny, nowoczesne agroturystyki,
 • nowoczesne centra techniki czy nauki,
 • obiekty teatralne czy koncertowe,
 • zamki, pałace i dworki.

Uzupełnieniem takiego wyjazdu będzie:

 • ciekawy program aktywności uwzględniający kulturę, tradycję i przyrodę odwiedzanego regionu; żagle, trekkingi, trasy rowerowe
 • inspirująca gra miejska,
 • warsztaty, prywatny spektakl,
 • spotkanie motywujące z elementami lokalnej sztuki, kultury, kulinariów.

Na posiłek zaprosimy do sprawdzonych restauracji serwujących zarówno kuchnię tradycyjną jaki i nowoczesną. Polecamy szczególnie te restauracje, które poprzez receptury sięgają do historii odwiedzanego miejsca. Ciekawą propozycją jest również kulinarna przygoda ze street food.

To tylko niektóre z naszych propozycji. Pokażemy Wam Polskę jakiej nie znacie, nieoczywistą, ciekawą, nowoczesną, zaskakującą…Wyjazdy Incentive/motywacyjne to sprawdzone narzędzie biznesowe, które niesie za sobą wymierne efekty ekonomiczne, buduje relacje z kontrahentami, zwiększa wyniki finansowe, przekłada się na poziom efektywności zespołu oraz buduje pozytywny wizerunek firmy. To wszystko proponujemy w Polsce, tym samym dając Twojej firmie możliwość lepszego poznania i wsparcia lokalnego regionalnego rynku.

WARSZTATY

Inspirujemy, integrujemy z ludźmi pełnymi pasji, uczymy nowych umiejętności

Kiedy ostatnio miałeś czas, aby tak beztrosko porozmawiać z kontrahentem czy poszaleć z ekipą z pracy? W jedno popołudnie możesz zrewitalizować siebie i zespół, na przykład podczas kreatywnych warsztatów.Mamy pełen wachlarz możliwości w różnych zakątkach Polski.

OBUDŹ W SOBIE DZIECKO

Malowanie ceramiki, zdobienie porcelany, grawerowanie w szkle, wytwarzanie naturalnych kosmetyków, kursy sommelierskie w polskiej winnicy, zajęcia z pszczelarzem, kreatywne zajęcia tworzenia graffiti w przestrzeni miejskiej, wspólne budowanie łodzi, spotkania kulinarne wokół jabłka, śliwki, serów zagrodowych, winobranie oraz grzybobranie, to tylko niektóre z wielu inspirujących warsztatów, które znaleźliśmy dla Was w różnych zakątkach Polski. Przyjedźcie z głodem wiedzy i chęcią nabycia nowych umiejętności. Wyzwolimy pozytywne emocje.

KREATYWNA INTEGRACJA

Fantastycznym sposobem na integrację są gry miejskie i terenowe, które mogą zawierać tematykę Twojej firmy. Kreatywne i aktywne spędzanie czasu w grupie, które pozwoli na bliższe poznanie odwiedzanego miejsca, ale też sprawdzenie się w funkcjonowaniu w zespole. Być może odkryjesz lidera, organizatora czy stratega w swoim zespole. Wspólne działanie przy rozwiązaniu zagadki pozwoli na zacieśnienie relacji z Twoim kontrahentem.

DZIAŁAJ LOKALNIE

Organizacja spotkań firmowych lub wyjazdów incentive w Polsce daje możliwość głębszego poznania specyfiki regionu z którego pochodzą Twoi Klienci i Pracownicy, pomaga wspierać lokalnych wytwórców. To również pomysł na CSR w Polsce poprzez działania na rzecz zachowania regionalnych tradycji. Biorąc udział w warsztatach nabywasz nowe umiejętności, świetnie się bawisz a dodatkowo propagujesz lokalne rękodzieło i inwestujesz w lokalną społeczność! To mądre i wartościowe połączenie potrzeb.

Znajome smaki
Proponujemy kreatywne zajęcia kulinarne z użyciem polskich dóbr, jak śliwka, jabłko, truskawka, miód czy grzyby. Na warsztatach możesz zatopić aromatyczne śliwki w gorącej czekoladzie, wypiec szarlotkę sącząc calvadosa, wziąć udział w panelu degustacyjnym win lub bardziej aktywnie np. w winobraniu. Warsztaty mają na celu integrację poprzez zabawę i wspólne działanie, naukę zdrowego żywienia oraz poznanie polskich regionów poprzez lokalny produkt, jego wartość i historię.

Rzemiosło
Wyzwolimy kreatywność w zespole, malując ekologicznymi farbami ceramicznymi, zdobiąc porcelanę według tradycyjnych wzorów. Możemy tez zabawić się w Alchemika, kreując własne olejki do kąpieli, albo w majordomusa zgłębiając sztukę aranżacji stołu na przyjęcie np. teściowej. Możemy pod okiem mistrza grawerować w szkle misterne wzory i dedykacje. Każde zajęcia łączą się z opowieściami o historii rzemiosła w regionie, w ten sposób wspieramy regionalne tradycje.

Street art
Zajęcia w mieście – oczywiście MAMY TO!

Poznanie klimatu oraz historii miasta poprzez street art. Ożywimy architekturę miasta, aranżując przestrzeń, dzięki czemu mamy realny wpływ na zmianę wizerunku miasta. To ciekawe, twórcze i szalenie kolorowe warsztaty. I można bezkarnie się pobrudzić, wyzwolić pozytywne emocje poprzez kontakt ze sztuką i działanie w zespole.

NOCLEGI I KONFERENCJE

W WYJĄTKOWYCH MIEJSCACH

Zabierz swoich Gości do zamku, dizajnerskiego hotelu czy do nowoczesnej eko-zagrody.

W niekonwencjonalnym miejscu zorganizujemy konferencję, zadbamy o atrakcje, które zintegrują zespół i zaskoczą Gości.
Zadbamy o atmosferę, która będzie sprzyjała biznesowym rozmowom dając równocześnie poczucie bezpieczeństwa i relaksu.

Przejechaliśmy Polskę w poszukiwaniu najlepszych baz noclegowych na Twoje wydarzenie. Spotykamy się z właścicielami hoteli na targach, prezentacjach branżowych i on-line by poznać możliwości oferowanych miejsc.

Na bieżąco sprawdzamy przygotowanie obiektów pod kątem bezpieczeństwa i zachowania wymogów sanitarnych. Proponujemy tylko te obiekty, które spełniają wymogi reżimu sanitarnego.

Przekonaj się jakie możliwości kryje Polska

zamki

niekonwencjonalne

agroturystyka

Niezależnie od regionu proponujemy noclegi w zamkach, pałacach czy dworkach. Pięknie odrestaurowane wnętrza od zachowanych w klimacie epoki po nowoczesne, oferują dobrze wyposażone sale konferencyjne i bankietowe. Dopełnieniem pobytu będzie możliwość skorzystania ze spa czy delektowanie się wyszukaną kuchnią.

Większość inwestycji powstała dzięki zaangażowaniu polskiego kapitału, z pasji do ratowania cennych historycznie obiektów.

KUCHNIA

Stawiamy na dobrą kuchnię od tradycyjnej po nowoczesną

Dziedzictwo kulinarne pozostaje jednym z najważniejszych elementów promocji kraju i regionów.

Nasze usytuowanie geograficzne oraz bogate dziedzictwo kulturowe wpływów wschodu i zachodu odzwierciedla się na stole i śmiało może stanowić oś wokół której budowane są spotkania firmowe, wyjazdy incentive czy bankiety towarzyszące konferencjom.

Każdy z regionów ma swoje sztandarowe potrawy i bazowe składniki nawiązujące do historii i tradycji.

Podróż szlakami kulinarnymi poprzez Kaszuby, Kujawy, Wielkopolskę, Podlasie, Śląsk czy Podkarpacie może stać się prawdziwą gastronomiczną przygodą opartą na poszukiwaniu lokalnego smaku, by w nim odnajdywać bogatą wielokulturową historię naszego kraju, sięgającą również do tradycji kresowych, tatarskich czy żydowskich.

Proponujemy odkrywanie lokalnej kuchni z całym jej etnicznym i historycznym bogactwem, które wzbogaca lokalną społeczność pogłębiając jej poczucie tożsamości.

Podczas naszych podróży przez Polskę zaobserwujemy powrót do przedwojennych korzeni, receptur, kulinarnej różnorodności polskich potraw, stawianie na polski produkt pochodzący z najbliższej okolicy. Po latach polityki negowania naszej różnorodności kulturowej , a następnie fascynacji tym co dalekie i odmienne, wracamy do polskich korzeni.

Wielu młodych utalentowanych szefów kuchni czerpie garściami z naszej tradycji, wykorzystuje nowoczesne możliwości, często bazując na doświadczeniu zdobytym za granicą, wprowadzają naszą gastronomię na drogę nowoczesności tworząc polską kuchnie XXI wieku. Kolejne restauracje wpisywane są na prestiżowe szlaki Michelin czy Gault Millau.

Od ponad 15 lat jesteśmy specjalistkami w organizowaniu wyjazdów kulinarnych i enologicznych po całym świecie. W ostatnich latach jedną z najczęściej wybieranych aktywności na organizowanych zagranicznych wyjazdach typu incentive była tematyka kulinarna i enologiczna. Nasze doświadczenie wykorzystujemy obecnie w Polsce, proponując warsztaty tematyczne z wykorzystaniem polskich produktów.

Zabierzemy Twoich Gości do najciekawszych restauracji w kraju; pokażemy że w Polsce można odbyć kulinarny spacer po mieście próbując street foodu. W polskich winnicach zorganizujemy profesjonalną degustację czy inne aktywności związane z winem.

tradycyjna

Lepienie pierogów, pieczenie szarlotki, pierników, góralska biesiada, czerpanie z darów natury to tylko niektóre z naszych pomysłów na ciekawe spędzanie czasu i poznawanie polskich tradycji kulinarnych.

Przejechaliśmy Polskę w poszukiwaniu zaskakujących miejsc, wiemy gdzie zabrać Twoich Gości by zachwycili się smakiem regionalnych potraw. Nic tak nie łączy jak spotkanie przy wspólnym stole.

Polecani przez nas właściciele czy szefowie kuchni z ogromną dbałością dobierają produkty, by nawet najprostsza tradycyjna potrawa smakowała po królewsku, np. dziczyzna, gęsina, tradycyjne zboża jak gryka, kartacze, śląskie kołocze, sezonowe warzywa i owoce, leśne grzyby.

nowoczesna

Wielu szefów kuchni z powodzeniem ożywia i odświeża tradycyjną kuchnię polską i stwarza jej nowe, zaskakujące oblicze. Zabierzemy Cię do najciekawszych nowoczesnych restauracji w Polsce.

Przygotujemy lekcje gotowania ze znanym szefem kuchni, zorganizujemy spotkanie edukacyjne na temat less waste, zero waste i racjonalnego gospodarowania żywnością. Spróbujesz z nami polskiego slow food. Podczas bankietu postawimy na lokalny produkt i współczesne trendy kulinarne.

Zorganizujemy dla Ciebie posiłek czy zajęcia kulinarne, gdzie kreatywność i profesjonalizm pozwala na eksperymentowanie i odkrywanie nowych kompozycji smakowych.

na szlaku wina i piwa

Rozwój winiarstwa w Polsce przeżywa złoty okres, a rodzime wina zdobywają medale. Południe i zachód Polski to świetnie rozwinięte szlaki wina. Wiele winnic stawia na nowoczesną enoturystykę. Profesjonalna degustacja, kursy enologiczne, spotkania z sommelierem, kolacje degustacyjne z polskim winem, pikniki w winnicy czy udział w winobraniu. Wybierzemy winnicę, szlak winny, który będzie idealny dla Twoich potrzeb.

Twoi Goście wolą piwo – zabierzemy Cię do rzemieślniczego browaru, szlakiem złotego trunku. Prześledzisz z nami produkcję piwa, odbędziesz profesjonalne warsztaty i degustacje. Polska zajmuje 3. miejsce w Europie w produkcji piwa, działa kilkaset browarów, wiele z nich posiada bazę noclegową, bary, restauracje.

EKO I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Pracujemy z lokalnymi wytwórcami i dostawcami. Stawiamy na polskie produkty, popieramy eko inicjatywy

Proponujemy mądrą i wartościową podróż opartą na założeniach turystyki zrównoważonej. Bardzo ważną jej częścią jest wspieranie lokalnych atrystów, rzemieślników i restauratorów, odpowiedzialne i proekologiczne podejście do realizacji programu.

Co zyskujesz?

 • Poprzez organizację spotkania w Polsce wspierasz lokalną działalność w atrakcyjnym miejscu, które nie odbiega od zagranicznej konkurencji. Wybierz zatem polskie winnice, zamki, nowoczesne agroturystyki stworzone z pomysłem, nieszablonowe hotele. Wiele z nich posiada sale konferencyjne.
 • Poprzez proponowane wizyty w regionie poznasz: z jednej strony ciekawych ludzi – pasjonatów i lokalnych twórców, zabytki i atrakcje przyrodnicze, z drugiej strony Twój zespół pozna region partnerów biznesowych, klientów, zrozumie lepiej ich potrzeby i oczekiwania.
 • Trzon zespołu firmy, to ludzie, którzy pochodzą z całej Polski? Świetnym pomysłem dla Uczestników będzie możliwość pokazania swojego regionu poprzez cenne pod kątem atrakcyjności miejsca, opowiedzenie o historii czy zwyczajach. Warto włączyć ich w planowanie wyjazdu.

eko prezenty

Współpracujemy z małymi lokalnymi wytwórcami żywności, w znacznym stopniu ekologicznej. Proponujemy regionalne produkty jako pakiety prezentowe dla Uczestników wyjazdu, dla partnerów biznesowych. Na naszej platformie sprzedażowej można zakupić niszowe, ekologiczne produkty z polskich regionów.

eko warsztaty

Przygotujmy kosmetyki na bazie naturalnych produktów, zaangażujmy się w lokalne inicjatywy, wspierajmy lokalne rękodzieło. Kreatywna integracja i współtworzenie unikalnych rzeczy z mistrzami i artystami będzie wartościowym doświadczeniem z podróży.

eko incentive

Wdrażamy nowoczesne, ekologiczne rozwiązania podczas wyjazdów incentive. Nie drukujemy materiałów, stawiamy na aplikacje. Popieramy inicjatywy: wprowadzania filtrowanej „kranówki” na przyjęcia i eventy; ekologicznych prezentów; bankiety z serwowanym posiłkiem, by nie marnować żywności.

KLIMAT TWORZĄ LUDZIE

Nasz zespół z wyjątkowymi ludźmi w regionie wykreuje idealne spotkanie.

Dzielimy się naszym autorskim pomysłem, zapraszając Was i Waszych Gości w podróż po Polsce z mottem „Kierunek – Człowiek”, której celem jest przede wszystkim poznanie ciekawych ludzi, a poprzez spotkani z nimi odkrywanie regionu.

Dzięki temu lepiej poznasz tradycje i specyfikę regionu, z którego być może pochodzi Twój Partner Biznesowy lub Pracownik. To na pewno wpłynie na jeszcze lepsze relacje biznesowe oraz w Twoim zespole.

Polska jest bardzo różnorodna i niejednokrotnie Was zaskoczy. Poznacie ludzi wyjątkowych, pełnych pasji, prawdziwych ambasadorów swoich regionów, którzy poprzez swoje lokalne działanie mogą inspirować i motywować, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Trudno do nich dotrzeć, często nie mają strony internetowej czy mediów społecznościowych. Warsztaty z Mistrzem wieńczą pobyt.

Dzięki tym osobowościom powstały wyjątkowe miejsca noclegowe, fantastyczne restauracje i winnice.

W naszej pracy kierujemy się powiedzeniem „Wybierz sobie zawód, który lubisz, a nigdy nie będziesz zmęczony”. Od lat tworzymy zespół, który w pracy realizuje swoje pasje filologów, kulturoznawców, etnografów, inżynierów, grafików, ekonomistów. Podczas wyjazdów współpracujemy z przewodnikami i pilotami, pełnych pasji. Dbamy o klimat sprzyjający nawiązywaniu i zacieśnianiu relacji oraz budowaniu pozytywnych emocji. W nietypowych i zaskakujących sceneriach skutecznie integrujemy zespoły. Motywujemy poprzez uczestnictwo w ciekawych spotkaniach i podróżach.

Nasz pomysł na Polskę to idealne dopełnienie:

 • Twojej konferencji,
 • promocji produktu
 • spotkania biznesowego z kontrahentem polskim i zagranicznym
 • wyjazdu motywacyjnego czy szkoleniowego dla pracowników

Jak działamy

 • Wypełnij formularz lub zadzwoń.
 • Skontaktujemy się z Tobą, by ustalić preferencje co do regionu i atrakcji.
 • Przygotujemy program dostosowany do potrzeb Twojego zespołu, firmy.
 • Wyruszymy razem w niezwykłą podróż

Adres biura

Polka Travel sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Żytnia 10 lok 4
25-018 Kielce
NIP PL 959-177-16-55
wow@wowland.pl

Godziny pracy

pon-pt: 9:00-17:00

Bądź na bieżąco

Gwarancja ubezpieczeniowa:

 • Polka Travel: Gwarancja ubezpieczeniowa Signal Iduna nr M 516684 na kwotę 500.000 PLN