TOWARY NIEZWYKŁE – konfitury, które powstały z miłości…

19 listopada 2020

autor: Grażyna Woźniczka

Stale poszukujemy nowych smaków, tworzymy produkty inne niż wszystkie – takie, które zadowolą największych smakoszy – mówią właściciele rodzinnej, smacznej firmy…

Mała rodzinna firma z Mazowsza powstała z miłości – podkreślają właściciele – z miłości do prawdziwego jedzenia, z miłości do babci i pięknych wspomnień z jej domu, z widoku ustawionych rzędem kolorowych słoiczków w spiżarce i zapachu bulgocących powideł na kaflowym piecu.

Powstała z pasji – do łączenia smaków, wyszukiwania zaskakujących, ale harmonijnych połączeń owoców, przypraw, alkoholu…

Towary Niezwykłe powstały z szacunku do prawdziwego jedzenia, przygotowywanego z surowców, które urosły na drzewie czy na krzaku, a nie powstały w fabryce.

Właściciele zdecydowali, że nie stosują żadnych polepszaczy, dodatków – nie wybierają drogi na skróty. Ich konfitury nie gotują się co prawda na piecu kaflowym, ale nadal odparowują przez kilka dni – zgodnie z tradycją.

Rodzinna firma prowadzona była i jest – zawsze z miłością i poszanowaniem ludzi, którzy w niej pracują, a także tych z którymi współpracują, i tych najważniejszych –  klientów.

 

 

Smak przetworów nie zmienił się przez 15 lat istnienia firmy, bo w słoiku zamykana jest nie tylko konfitura czy musztarda – zamykane są  serce, dbałość o każdy szczegół i tradycja.

Tworzenie niezwykłych smaków jest ich misją – bo wierzą, że to przy wspólnym stole tworzą się więzi i umacniają relacje. Wierzą, że dbałość o jedzenie pokazuje dbałość o całe nasze życie.
Bo dobre życie zaczyna się na stole.

 

Konfitury są pyszne, z przyjemnością otwieramy słoiczki by spróbować wiśni, porzeczek czy borówek z delikatnym posmakiem alkoholu. Fantastyczne konfitura do serów o smaku wiśni z imbirem idealnie komponuje się też z herbatą w zimowe wieczory. 

Musztardy to doskonałe uzupełnienie potraw, sosów, które na stole zaskoczy niejednego smakosza. 

Towary niezwykłe to zdecydowanie adekwatna nazwa do konfitur i musztard niezwykłych. 

/źródło informacji strona www; opinie naszego zespołu/

Telefon

+48 451 281 021

 

E-mail

wowland@polkatravel.pl
info@polkatravel.pl
groups@polkatravel.pl

Biura i adresy

Polka Travel 1 Sp. z o.o.
Ul. Żytnia 10 lok 4
25-018 Kielce
NIP PL 959-177-16-55

Godziny pracy

pon-pt: 9:00-17:00

 

Gwarancja ubezpieczeniowa:

  • Polka Travel: Gwarancja ubezpieczeniowa Signal Iduna nr M 516684 na kwotę 5000.000 PLN